Moda męska – co powinien mieć w szafie każdy facet?

Czasy się zmieniają, a razem z nimi poglądy na pewne tematy. Jednym z tych tematów bez wątpienia jest moda męska. Kiedyś statystyczny mężczyzna miał w szafie kilka koszul, jedne spodnie i bieliznę. Ubieranie się, przepełnione szafy i garderoby były czymś co przypisywano kobietom. Na szczęście to podejście jest już dawno za nami. Każdy z nas chce wyglądać jak najlepiej, dlatego nie ma niczego dziwnego w tym, że mężczyźni zwracają uwagę na ubrania tak samo jak kobiety. Również kobiety zwracają uwagę na męską modę, każda pani doceni dobrze wyglądającego mężczyznę. Jak dbać o swoją aparycję? O tym dowiesz się z naszego nowego artykułu!

Zanim się ubierzesz – zadbaj o siebie!

Nawet najlepsze ubrania z najdroższych domów mody nie poprawią twoje wizerunku zewnętrznego jeśli nie będziesz o siebie dbał. Zapuszczone włosy, nie ogolony zarost, zapach kojarzący się z szatnią na siłowni – to wszystko wpływa bardzo negatywnie na twój odbiór przez innych ludzi. Na początku zapamiętaj świętą zasadę, prysznic jest po to aby go używać tyle razy ile potrzebujesz, aby zachować świeżość przez cały dzień. To samo tyczy się szczotkowania zębów, rób to tak często jak potrzebujesz. Kolejna sprawa to twoja fryzura. Bez zadbanych włosów niczego nie zwojujesz. Jeśli mówimy już o dobrze przyciętych włosach warto zwrócić uwagę na zarost. Nieogolona broda odstrasza tak samo jak zaniedbana fryzura. 

Ubrania

Co do ubrań, odpowiedź na pytanie co powinien mieć w szafie każdy facet, nie jest aż takie łatwe. Dlaczego? Głównie przez to, że każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma inna sylwetkę, inną twarz, inną fryzurę, chodzi do innych miejsc i obraca się w towarzystwie innych osób. Prawda jest taka, że każdy powinien dostosować swoją garderobę do stylu życia jaki prowadzi. Jeśli ktoś jest sportowcem, pracuje jako trener, a większość dnia spędza na aktywności fizycznej, to całkiem prawdopodobne, że jego ubrania w większej części będą składały się z czegoś luźnego. Jeśli natomiast obejmujemy stanowisko kierownicze w dużej spółce, mamy kontakt z pracownikami i klientami, przez co musimy zawsze wyglądać oficjalnie, to w naszej szafie znajdzie się najprawdopodobniej miejsce tylko na garnitury i koszule. 

5/5 - (1)